עוברים דירה? למה חשוב לבצע נקיון ורק לאחר מכן הדברה?

עוברים דירה? למה חשוב לבצע נקיון ורק לאחר מכן הדברה?

הקיץ כבר ממש בעיצומו ואיתו עונת מעברי הדירה. אלפי ישראלים עוברים דירה בישראל ושואלים את עצמם למה חשוב לבצע נקיון ורק לאחר מכן הדברה, הרי זה לא כל כך נשמע הגיוני… הנה כל מה שאתם צריכים לדעת על ניקיון והדברה:

להצעת מחיר לשירותי נקיון צרו קשר ונחזור בהקדם!

ניתן גם להתקשר: 072-3301416

תאמו ניקיון יסודי לפני ההובלה

עדיף לבצע ניקיון יסודי של הדירה לפני שאתם מעבירים את כל התכולה משום שאז תחסכו הרבה מאוד בלאגן. יותר הגיוני לנקות את הארונות, הרצפה, הפינות, החלונות, הקרמיקות, המשטחים התריסים ורק אז להעביר את כל הרהיטים, השטיחים והחפצים שלכם. אם קודם תעברו ורק אז תדאגו לניקיון, תמצאו את עצמכם עושים המון פעולות פעמיים וחבל מאוד על הזמן שלכם. בכדי שהניקיון יתבצע בצורה יסודית ותוכלו להיות פנויים לסידורים אחרים בינתיים, ההמלצה היא להזמין חברת ניקיון. עוד על בחירת שטיחים.

הדברה אחרי ניקיון

דירה חדשה מחייבת הדברה מקצועית מפני נמלים, זבובים, יתושים, מקקים, עכבישים, עכברים ושאר מזיקים. אי אפשר לדעת מה מסתתר בדירה שעוברים אליה וזה לא משנה אם מדובר בדירה שרק שופצה או דירה שהיו בה דיירים לפניכם, בכל מקרה לא כדאי לקחת סיכון ולבצע את תהליך ההדברה. במידה ואתם רוצים שההדברה תחזיק מעמד לאורך זמן ואכן תהיה אפקטיבית, מומלץ לבצע את הניקיון לפני ההדברה משום שהניקיון פוגע באיכות שלה ומחליש את האפקט של חומרי ההדברה.

הדברה – דגשים חשובים

ראשית כל מומלץ לתאם חברת הדברה כמה שיותר מוקדם, מהרגע שאתם יודעים מתי אתם עוברים, משום שבעיקר בקיץ, חברות ההדברה עמוסות מאוד בעבודה, לא רק משום שהמון אנשים עוברים דירות, אלא משום שכל המזיקים מגיעים דווקא בקיץ. במידה והתגוררו לפניכם אנשים עם בעלי חיים, מומלץ לבצע הדברה גם נגד פרעושים וקרציות. במידה ונשארים רהיטים, כדאי להזמין בעל מקצוע שיבדוק האם יש בעיה של טרמיטים או מזיקים אחרים אשר השתלטו על הרהיטים עצמם, בעיקר במשקופים, בבתים עם פרקט וברהיטים מעץ.

איך בוחרים חברת הדברה?

ובכן, מאוד כדאי לבחור חברת הדברה טובה, מקצועית עם ניסיון בתחום הן בכדי שההדברה תתבצע בצורה יסודית והן בכדי שהחומרים בהם עושה החברה שימוש, אכן נחשבים יעילים ויחזיקו מעמד לאורך זמן. בכל מקרה, טרם אתם בוחרים חברת הדברה, כדאי לשאול קודם כל אנשים שאתם מכירים כמו שכנים, חברים או בני משפחה שעשו את ההדברה לאחרונה ואכן גם היו מרוצים. אם אתם לא מוצאים בדרך זו, כדאי לאתר חברת הדברה דרך חיפוש מהיר בגוגל או בעזרת הרשתות החברתיות. לפני שאתם מזמינים את המדביר, שאלו שאלות מקצועיות בכדי להבין אם אכן מדובר בחברה אמינה כמו למשל עם איזה חומרים החברה עושה שימוש, איך ההדברה מתבצעת בפועל, כמה אנשים מבצעים אותה וכדומה. בנוסף, כדאי להשוות מחירים בין לפחות 2-3 חברות ורק אז לקבל החלטה.

כתוב/כתבי תגובה