ניקוי אמבטיות: טיפים של מקצוענים

ניקוי אמבטיות: טיפים של מקצוענים

אפשר לנקות אמבטיות כמו אנשי מקצוע כך שייראו כאילו שיפצו אותן מחדש. הסוד הוא לעבוד בצורה יסודית ולא לפסוח על שום שלב, כמו בטיפים שלהלן למי שמנקה לבד:

להצעת מחיר לשירותי נקיון צרו קשר ונחזור בהקדם!

ניתן גם להתקשר: 072-3301416

אנשים שמנקים לבד את הבית יודעים שאין כמו ניקוי של אנשי מקצוע שעושים את העבודה היסודית ביותר. התוצאות לאחר הביקור שלהם תמיד נראות כאילו הרגע גמרו לשפץ את חדר האמבטיה, וזה בדיוק מה שרוצים לקבל כאשר אנחנו מנקים לבד. מה שחשוב לזכור הוא שלא תמיד הניקיון הטוב ביותר נעשה עם חומרים חריפים. יש לא מעט דרכים אחרות ופחות חריפות לעשות זאת בעזרת מכשור מודרני ועבודה יותר נוחה.

כיצד לנקות חדר אמבטיה לבד?

  • פינוי חדר האמבטיה לגמרי – אל תעשו הנחות לעצמכם ואל תתעצלו לפנות הכל. אחת הסיבות שבגללן ניקיון של מקצוענים נראה טוב הוא כי הם מגיעים לכל פינה וזורקים כל מה שכבר אינו נחוץ. במקרה הזה זה אומר לזרוק את וילון המקלחת הישן אם ברור שכביסה כבר לא תעזור לו, וזה אומר לאסוף את כל שאריות הסבון, המכלים הריקים, הספוגים ושאר התמרוקים ולמיין הכל. רוב הסיכויים הם שתצטרכו לזרוק את הרוב ולהשאיר רק מה שבאמת בשימוש. מבלי להיקשר נפשית ורגשית לחפצים. זכרו כי הם צוברים עובש ובקטריות ופוגעים גם בבריאות שלכם.
  • מתחילים מבחוץ פנימה – מתחילים לעבוד מהחלונות והקירות, מנקים אותם היטב ומסירים מהמסגרת את החלונות ודלתות המקלחון כדי להגיע לכל פינה, לנקות ולחטא אותה. מבלי לוותר על שום סנטימטר שצריך. אם יש לכם אפשרות למרוח חומרי צבע וחיטוי אוטמים על הקירות בהזדמנות זאת קנו אותם מחנות חומרי בניין ושפרו בכך את מצב הקירות.
  • אקונומיקה ומלבינים – אקונומיקה זה נהדר ויש כאלה שמשתמשים רק בזה. אבל זכרו שכאשר מלבינים שכבות של עובש הן עדיין נשארות שם גם אם רוססו בחומר מחטא. אל תוותרו על שפשוף הפינות, המסילות, מקומות החיבור עם הקירות או עם הכיור והאמבטיה, הרצפה של המקלחון ומסביב לאסלה, כל המקומות שבהם מצטברת לחות שהיא בית הגידול הטבעי של בקטריות ועובש.
  • סודה לשתייה ותכשירים אקולוגיים – הכוח של הטבע והחומרים שיש בו אכן מפליא ולכן מי שאלרגי או רגיש לחומרים כימיים מוזמן להשתמש בחומרי הלבנה וחיטוי אלה לכל מקום. התוצאות שלהם טובות.
  • ניקוי בלחץ מים או בקיטור – היום יש לא מעט מכשירים שנקראים גרניק שהם מותאמים גם לשימוש ביתי. הלחץ של המים והקיטור לא רק מנקים אלא גם מסירים את שכבות הלכלוך, העובש והבקטריות ואפשר לקנא בחיטוי.

פעמים רבות, על אף ההשקעה שלנו בניקיון ובתחזוקה של חדר האמבטיה, קורה הבלתי נמנע והמראה שלו נפגע עקב התיישנות. במקרה כזה דעו כי לא חייבים להחליף את הקיים בחדש אלא כי ניתן לחדש אותו בעלות נמוכה יותר ובתוצאה משביעת רצון. לפרטים נוספים בקרו באתר של מלך האמבטיות.

כתוב/כתבי תגובה