מחירון פוליש: כמה עולה פוליש לדירה?

 תחושת הניקיון לאחר מעבר דירה, או ריענון דירה ישנה היא ללא ספק התחושה הכי נעימה וריחנית שיש. אין כמו להיכנס לבית נקי ומצוחצח המשלב גם את הניקיון היסודי וגם את הברק מעבר לרצפות.

להצעת מחיר לשירותי נקיון צרו קשר ונחזור בהקדם!

ניתן גם להתקשר: 072-3301416

אתם ודאי שואלים האם העסק הזה הוא יקר? האם בכל זאת כדאי להשקיע סכום מסוים כדי שהרצפה תישאר מבריקה ונקיה ? יש כמה אפשרויות לניקיון, אפשר לשלב את הניקיון עם פוליש – דבר היוצר רענון משמעותי והברקה של הריצפות לתקופה לא מבוטלת או שתיסתפקו בניקיון יסודי.

אין צורך להחליט עכשיו אלא פשוט לראות את המחירים השונים, לבדוק היטב מה בדיוק אתם מחפשים ובסופו של דבר להחליט האם זה מה שחיפשתם ולשירותי הניקיון הללו אתם זקוקים.

שירותי פוליש לדירה

כמה עולה פוליש לדירה?

על זה אין וויכוח כי ניקיון בבית הוא אחד הדברים החשובים והבריאים ביותר שכדאי לקחת בחשבון. ואם מדברים על חשבון אז כדאי לדעת לקראת מה הולכים ומה הן ההוצאות בתחום שירותי ניקיון.

מחיר פוליש לדירות »

» פוליש ווקס לרצפה למטר מרובע כולל חומרים יכול לנוע בין 10-15 ₪

» אם מדובר על פוליש לרצפת קרמיקה טווח המחיר למ”ר הוא בין 18-22 ₪

» פוליש לגרניט פורצלן – 19-24 ₪ למ”ר

» פוליש לאבן שיש יעלה בין 30-40 ₪ למ”ר .

» יש לכם מדרגות בבית? העלות של פוליש למדרגות תנוע בין 25-30 ₪ למ”ר

» ניקוי ופוליש לפרקטים המחיר יגיע ל 20-25 ₪ למ”ר.

לפני שמחליטים להזמין חברת ניקיון שתבצע את עבודות הניקיון והפוליש חשוב מאוד לעשות רשימה ולהחליט מה בדיוק אתם צריכים, בנוסף המחירים יכולים להשתנות קצת ולכן עדיף ומומלץ שנציג מטעם חברת הניקיון יגיע אליכם הביתה ויראה בדיוק מה נכון ומתאים. לא תמיד יודעים להעריך את גודל הדירה ולא תמיד בוחרים את סוג השירות הנכון, לכן כדאי לדעת מה המחירים, לעשות קצת השוואה ובסופו של תהליך לבחור בדיוק מה מתאים. כך נציג החברה יוכל לסייע לכם בבחירה הנכונה.

שירותי פוליש וניקיון

תכנון מראש פותר בעיות בעתיד

כמו כל דבר בחיים, חשוב לתכנן הוצאות מראש בעיקר כאשר מדובר על ניקיון דירה, ברגע שיודעים מה תהיינה ההוצאות כך השליטה על הכסף תהיה הרבה יותר נזילה ולא יהיו הפתעות בהמשך. ישנו הבדל גדול בין ניקיון יסודי ופוליש בדירה חדשה מקבלן לבין ניקיון בדירה ישנה יותר, הניקיון שונה וכך גם ההוצאות משתנות.

כאשר אתם בודקים עלויות קחו בחשבון את סוג השירות ובאיזו עונה מתבצע ניקיון הפוליש. למה זה חשוב? משום שלרוב בעונת הקיץ בחודשים יולי-אוגוסט הם החודשים הכי פופולריים לבצע ניקיון יסודי ופוליש , כך גם רוב האנשים שמעדיפים לעבור דירה בחודשים הללו. בדקו היטב מה המחירים שמציעים לכם ואם בכל זאת החלטתם לעבור דירה בחודשים הללו ולנקות את הבית עד היסוד, תסגרו עסקה לפני החודשים האלו ואולי המחיר יהיה מעט זול יותר.

הרצפה נקייה ומבריקה מאי פעם

גם אם אתם מושבעים אדוקים ומעדיפים לנקות בעצמכם את הבית, עדיין אי אפשר להשוות בין פוליש מקצועי של חברת ניקיון עם כל חומרי הניקוי האיכותיים ומכשירי הניקיון המתקדמים שלהם לבין ניקיון ביתי פשוט. לפעמים עדיף להוציא עוד כמה שקלים כדי לדעת שהרצפה תישאר מבריקה ונקיה לתקופה ארוכה, בזמן שאתם שומרים על הכוחות שלכם ופנויים לעיסוקים אחרים. כמובן שיש לבחון את טווח המחירים מול תועלת – האם זה כדאי ומשתלם וברוב המקרים המחירים יהיו נוחים (תוכלו להציץ שוב במחירים למעלה) והשירות הוא אכן מומלץ.