ניקיון דירה לפני כניסה מחיר

מחירון ניקיון דירה: כמה עולה ניקוי דירה?

פוליש לבית מחיר

להצעת מחיר לשירותי נקיון צרו קשר ונחזור בהקדם!

ניתן גם להתקשר: 072-3301416

הגיע הזמן והרגע לו חיכיתם ואתם עוברים דירה.
חושבים שכאן הכל נגמר? אז זהו שלא בטוח. עכשיו יש משימה נוספת על המשימות שכבר יש וזה ניקוי הדירה, גם אם זו דירה חדשה הדורשת לא מעט ניקיון יסודי ואפילו יותר מזה, או דירה יד שניה שגם היא זקוקה לניקיון מאסיבי לא קטן, זה הזמן לבדוק אפשרויות ניקיון שונות ולהיעזר בחברת ניקיון . 

אבל איך יודעים מה העלויות של הניקיון? מה לבחור קודם, האם ניקיון כללי? או ניקיון נקודתי? והאם יש הבדל מהותי בין פוליש לשיש, פוליש לגרניט פורצלן או פרקט?

מחירון שיעזור לכם לבחור את שירות הניקיון המתאים

מחיר ניקיון דירה לפני כניסה: אז כמה עולה ניקיון דירות? כאשר יודעים מה העלויות של ניקיון הבית באופן יסודי כך השליטה על ההוצאות, ויש לא מעט כאשר עוברים דירה, תהיינה הרבה יותר מחושבות מבחינה כלכלית לכן כאן ריכזנו לכם כמה יעלו בממוצע שירותי פוליש וניקיון הפופולאריים ביותר, איתם משתמשים לרוב בעת מעבר הדירה. כך תדעו לקראת מה אתם הולכים ומה עלות כל שירות בממוצע.

חשוב לזכור כי מחיר ניקיון דירה לפני כניסה מתחיל כמובן בגודל הדירה, במיקום שלה ובאזור המגורים בארץ, תקופת הניקיון (עונת הקיץ היא היקרה ביותר לניקוי הדירה) , מספר החדרים בבית ועוד.

דירה לאחר שיפוץ הזקוקה לניקיון יסודי, קרצוף ושיפשוף, הורדת הצבע והטיח מהרצפה או מהקירות תגיע ל-1500 ₪ לערך – ומדובר על דירה של 4 חדרים.

♣ אם מדובר בדירה קטנה המחיר יהיה 800-1200 ₪ לערך וזו לדירה של 3 חדרים.

♣ ניקיון על בסיס קבוע פעם בשבוע יעלה בין 50-80 ₪ לשעת עבודת ניקיון אחת.

יש לציין כי המחירים יכולים להשתנות קצת, ולכן יש להיערך לכך.

ההצעה הטובה ביותר היא ליצור קשר עם אותה חברת ניקיון מקצועית (שאותה יש לבחור בקפידה) ולבקש הצעת מחיר ספציפית לדירה שלכם, דבר נוסף מומלץ מאוד שיגיעו אליכם מטעם חברת הניקיון ויראו בדיוק את גודל הדירה ואיזה סוג של ניקיון אתם צריכים. כך הצעת המחיר תהיה מדויקת הרבה יותר ואפקטיבית בעבורכם.

ניקיון שווה הכל

אין ספק כי מעבר דירה זו חוויה מרגשת, מטלטלת ומעט מלחיצה. עד שלא כל הרהיטים והחפצים מונחים בדיוק היכן שהם אמורים להיות אי אפשר לשבת רגל על רגל. ולגבי ניקיון הדירה? זו בהחלט משימה שחייבים לעשות אותה עוד לפני שמחליטים היכן תמוקם המיטה או מערכת הישיבה ולכן בדיקה יסודית מראש של מחירי ניקיון והתאמתם לדירה שלכם תביא לכם לא מעט שקט נפשי ובעיקר פיזי, כי מי כמוכם יודע, מבין ומכיר את התחושה הזו של מרוץ נגד הזמן ולהספיק הכל רק כדי שהבית החדש יקבל לבוש נקי ומצוחצח.

מאחר וכולנו בני אדם ולא יכולים להספיק את הכל בבת אחת, בדיוק בשביל זה יש חברת ניקיון שתעשה את העבודה המלוכלכת ובסופו של יום או כמה ימים (תלוי באיזה מצב הדירה נמצאת לפעמים הניקיון לוקח כמה ימים כדי להגיע לרמת ניקוי יסודי ומבריק) תקבלו בית מבריק ונקי כמו שלא חשבתם שיכול להיות דבר כזה.

כיום מחירי ניקיון דירה הם לא בשמים וזה בהחלט שווה את ההוצאה. אם זה טיפה גדול עליכם מכל סיבה שהיא, אפשר לבצע ניקוי יסודי חד-פעמי ובהמשך אתם תנקו בעצמכם על מנת לשמור על רמת ניקיון נאותה. יש מגוון אפשרויות והן פתוחות , כל מה שצריך זה לבחור את סוג שירות הניקיון המתאים לכם.