מחיר ניקוי דירה - מה משפיע על מחיר?

מחיר ניקוי דירה – מה משפיע על מחיר?

הצעת המחיר עבור ניקוי דירה באופן שוטף או לאחר שיפוץ, מורכבת מהרבה מאד פרמטרים אשר יחד יוצרים מחיר אחד כללי והגיוני.

להצעת מחיר לשירותי נקיון צרו קשר ונחזור בהקדם!

ניתן גם להתקשר: 072-3301416

מחיר ניקוי דירה 

החשיבות הרבה של הניקיון וההיגיינה בכל בית מדרבנת את בני המשפחה להיעזר בחברת ניקיון יסודית ובעלת דפוסי עבודה מצוינים כמונו, כדי שהצוותים שלה יבצעו באופן קבוע את ניקיונה של הדירה. אין לזלזל באף הוצאה כספית אך מבחינת סדר העדיפויות של המשפחה, הניקיון עומד באחד המקומות הגבוהים ביותר.

הפרמטרים לקביעת עלויות הניקיון בדירה 

  • גודלה של הדירה, כמה חדרים היא מכילה, כמה חדרי רחצה, מרפסות ועוד. בהתאם לשטחה של הדירה אפשר לתכנן את כמות העובדים, כמות חומרי הניקו על סוגיהם השונים, כמות האביזרים הנדרשים ועוד.
  • מצבה של הדירה, אם מדובר בניקיון רוטיני שבועי או שמדובר בדירה חדשה או יד שנייה שעברה שיפוץ טרם הכניסה למגורים. ברוב המקרים בדירות הללו יש הרבה עבודה כיוון שעבדו בה הרבה מאד אנשי מקצוע כמו נגרים, חשמלאים, אינסטלטורים ועוד. כל אחד מהם הותיר לכלוך וחומרי גלם שנדבקו לרצפה כמו בטון, צבע, סיליקון ועוד. לכן על העובדים לגרד את כל השאריות הללו ולנקות באופן סיסטמתי כל אריח וכל פרקט, כדי ליצור משטחים בעלי טקסטורה זהה וללא חריגות.
  • אם קיים צורך לבצע פוליש בדירה באמצעות מכונת פוליש ומהו סוג הפוליש הנחוץ.
  • אם החלל כולל ויטרינות או חלונות גדולים, תריסים, מקלחונים, חיפוי קרמיקות בכל חדרי הרחצה, כלים סניטריים חדשים ואמבט ג’קוזי, שיש לבצע בכולם ניקיון כולל חיטוי.

שיטת העבודה לביצוע הניקיון 

לאור הוותק ארוך השנים שלנו והניסיון שצברנו, שיטת העבודה נקבעת מראש והצוותים מודעים לעובדה שעליהם לבצע את כל ההנחיות מהראשונה עד האחרונה, ללא דילוג עף אחת מהן.

בשיטה זו כל אחד מאנשי הצוות יודע באופן מדויק את המשימות שעליו לבצע באופן רוחבי ובחלוקה נכונה של המטלות השונות העובדים מסיימים יחד את כל המשימות וכל המרחב נקי באופן יוצא דופן.

מעבר לכך, צוות בקרה שלנו מגיע לדירה בתום המשימה ובודק את איכות העבודה. אם נראה שבמקום מסוים העבודה לא בוצעה כהלכה, הצוות יחזור על נקודה ספציפית זו שוב. 

המלצות של לקוחות 

לקוחות שנכוו ברותחים, נוקטים במשנה של זהירות גם לגבי צוננים ולכן לקוחות שזקוקים לשירותי ניקיון בודקים עם סביבתם ומבקשים המלצות לשירותי ניקיון יעילים שמבצעים עבודה אפקטיבית ורוחבית. הם בוחנים את העבודות עם שתיים או שלוש חברות ובדרך כלל מבינים שאצלנו מה שאנחנו משדרים, זה באמת מה שקורה בפועל ולכן מזמינים אצלנו סבב של עבודות ניקיון בימים קבועים ובכמות הנחוצה או ניקיון לאחר שיפוץ.

כל האחריות של הניקיון היא עלינו ואתם מוזמנים ליהנות מהחיים החדשים באמצעות עובדינו המיומנים.

כתוב/כתבי תגובה