פירוק והרכבת ארונות

האם אפשר לפרק ולהרכיב כל ארון?

מעברי דירה, שיפוצים, קנייה של ריהוט בהרכבה עצמית, חיזוק ארונות או שיפוץ וצביעה מחדש: כולם דורשים פירוק והרכבה של ארונות. כיום יש מגוון רחב של רהיטים אותן מציעות רשתות וחנויות ריהוט נבחרות. כאשר אנו רוכשים את הארונות שלנו לראשונה, בדרך כלל מגיע איש מקצוע להרכיב אותם או לפרקם בעת הצורך. גם בקניית ריהוט להרכבה עצמית, נוכל לפרק ולהרכיב את הריהוט באופן נכון. אבל האם אפשר לעשות זאת לכל ארון?

להצעת מחיר לשירותי נקיון צרו קשר ונחזור בהקדם!

ניתן גם להתקשר: 072-3301416

פירוק והרכבת ארונות זאת משימה לא פשוטה שכן יש לדעת כיצד מפרקים, איזה חלקים מתאימים אחד לשני, כיצד מרכיבים את הארון בצורה נכונה ואיך להפוך אותו ליציב וחזק כמו שהיה כשרכשנו אותו. אבל האם אפשר לפרק ולהרכיב כל ארון? ומה עושים כשלא מצליחים לעשות זאת לבד? כל הפרטים בהמשך.

פירוק ארונות הזזה

ארונות הזזה נחשבים מורכבים יותר מכאלה שיש בהם דלתות שנפתחות החוצה. המורכבות של המסילות, הדרך להסיט את הדלתות אחת מול השנייה והמורכבות של הרהיט דורשת מיומנות שלא כל אחד מחזיק בה. במקרים כאלה חשוב לבחור איש מקצוע המומחה בפירוק והרכבה של ארונות הזזה.

פירוק ארונות רחף

ארון רחף הוא כזה מעוצב בצורה שבה כמעט לא רואים את הדלתות או הידיות. ארונות כאלה נחשבים גם הם מורכבים יחסית ודרוש איש מקצוע מיומן שיוכל לספק לכם שירות הרכבה או פירוק. שימו לב שאתם בוחרים אדם מיומן שיש לו ניסיון עם סוגים שונים של רהיטים וכי הוא יודע כיצד להחזיר את הרהיט למצב הקיים.

ארון דלתות סטנדרטי

ארון סטנדרטי עם דלתות שנפתחות החוצה נחשב קל יותר להרכבה, אך יש לשים לב לחומר ממנו הוא עשוי (למשל MDF הוא חומר שעלול להתפורר בעת ההרכבה) ויש לבדוק שאתם מסדרים את כל החלקים במיקום שבו תדעו כיצד להחזיר את הארון לקדמותו לאחר הפירוק. בהצלחה!

לעוד מידע, בקרו באתר של ולדי – תיקון ארונות הזזה

כתוב/כתבי תגובה