שירותי פוליש בתל אביב

שירותי פוליש בתל אביב והסביבה

שירותי פוליש הם נושא שחשוב לשקול ולקחת בחשבון לפני כניסה לדירה חדשה, לאחר שיפוץ יסודי או כאשר מחליטים ליצור שיפור בנראות הבית אחת לכמה שנים.

להצעת מחיר לשירותי נקיון צרו קשר ונחזור בהקדם!

ניתן גם להתקשר: 072-3301416

פוליש לפני כניסה לדירה חדשה 

בתום עבודות הבנייה, חייבים להזמין פוליש לאור מצבם של האריחים. לאורך פרק זמן ארוך הסתובבו ועבדו בבית אנשי מקצוע רבים, עובדי בנייה, אינסטלטורים, נגרים, טכנאי מיזוג ואנשי מקצוע רבים נוספים. כל אחד עסק בתחום השייך לתפקידו אך השאיר בבית הרבה מאד שאריות של חומרים כמו בטון, שבבי עץ ונסורת, חומרי איטום, דבק, חומרי צבע, אבנים ועוד. 

חלק גדול מהחומרים הללו נדבקו לאריחים החדשים והדרך היחידה להוציא אותם היא באמצעות מכונות פוליש בטיב מעולה אשר קיימות ברשותנו. בחשיבה שלנו על טובת הלקוח אנו מקדישים תשומת לב רבה לצורך של הלקוח ומכיוון שהוא זקוק לכך שהמשטחים יהיו נקיים, מצוחצחים ומבריקים אנו משתמשים במכונות הטובות ביותר שקיימות בשוק למטרה זו.

מעבר לכך, הצוותים המיומנים שלנו משתמשים בחומרי ניקוי ייעודיים אשר הוכיחו את יעילותם בבתים אחרים ויצרו אפקטיביות רבה בכל החלל. בהתאם לסוג האריחים ולטיבם, אנשי השירות שלנו בוחרים את המברשות המתאימות לכך באופן מדויק. מברשות דקות ועדינות או קשיחות וגסות וזאת כדי שיבצעו את הניקיון הנדרש בכל נקודה ונקודה.

פוליש לאחר שיפוץ דירה 

במהלך של שיפוץ דירה מתבצעים בדרך כלל גם פעולות שונות של בנייה, איטום, ריצוף, התקנה של ציוד כמו כלים סניטריים, ארונות מטבח ועוד. לכן גם במקרים הללו נותרות שאריות של חומרים שונים על פני המרצפות שדי קשה להוריד באמצעים קונבנציונליים. 

הציוד המתקדם שלנו מבצע את הפוליש בדירות תוך החלפת המברשות על פי המיקומים השונים. השימוש בחומרי ניקוי יוצאי דופן עושה את העבודה באופן מושלם.

בבתים רבים עם הזמן הריצוף נשחק וכבר אין בו את הברק והיופי כמו בעבר ולכן כדאי אחת לכמה שנים לבצע פעולות מאסיביות של פוליש. בתום העבודה המרצפות נראות כחדשות וכאילו זה עתה הן הודבקו על הבטון המוחלק. 

השינוי התהומי יוצר הרגשה נעימה מאד בכל בית, של רעננות וחידוש מהותי בנראות של הבית כולו.

עבודת צוות לאורך כל הדרך 

ההצלחה הגדולה של עבודות הפוליש היא בזכות העובדים המיומנים שלנו אשר יודעים כיצד לעבוד עם מכונות הפוליש המתקדמות. הם דואגים שכל פינה ברחבי הבית תהיה נקייה ומצוחצחת, אין מקום שנותרות בו שאריות כלשהן ומתבצע ניקוי פרטני במקומות שבהם יש בעיתיות נקודתית באמצעות חומרים מיוחדים, המותאמים לכך ולא יפגעו במרקם של האריחים.

אם אתם אמורים להיכנס לבית חדש, דירה ששיפצתם או שאתם מעוניינים לחדש את נראות הבית, הצוותים המנוסים שלנו ישמחו לבצע עבורכם את מלאכת הפוליש באופן אחראי ומושלם כך שכל המרחב יהיה נקי ומבריק ותיהנו לאורך זמן.

כתוב/כתבי תגובה