שירותי פוליש וניקיון

שירותי פוליש בתל אביב

בבתים רבים נוהגים לבצע פוליש במצבים שונים כמו בעת כניסה לדירה חדשה, כניסה לדירה משופצת או אחת לכמה שנים, כדי לשפר את נראותם של המרצפות. 

להצעת מחיר לשירותי נקיון צרו קשר ונחזור בהקדם!

ניתן גם להתקשר: 072-3301416

החשיבות של שירותי פוליש 

שירותי פוליש יוצרים מהפך בנראותם של האריחים ובשל כך של הבית כולו. עם זאת קיימת חשיבות רבה להיעזר רק בחברות מנוסות ומיומנות כמונו כיוון שקיימות כמה שיטות לבצע את הפוליש ורק עובדים מקצועיים יודעים כיצד לבצע את העבודה באופן מעולה מתחילתה ועד סופה. זאת בהתאם לסוג העבודה שיש לבצע ועל פי חומרי הניקוי וההברקה שהם הנכונים ביותר עבורם, כדי ליצור אפקטיביות מלאה.

יועצי השירות שלנו מייעצים ללקוחות מראש איזה סוג של פוליש יהיה המתאים ביותר כך שינקה את המרצפות, יבריק אותן וייצור שינוי לטווח הארוך. 

פוליש אקרילי 

בשיטה זו העובדים שלנו מורחים חומר אקרילי על המרצפות ולאחר מכן שכבה נוספת של חומר זה כדי ליצור הגנה מקסימלית, להשאיר מרצפות שהן מצוחצחות, נקיות ומבריקות כמו מראה. תפקידה של השכבה השנייה, הוא להגן על האריחים מפני כתמים מהותיים ושריטות. בסופו של התהליך הרצפה כולה נראית חדשה, כאילו שהיא הותקנה בימים אלו.

פוליש קריסטל 

החומר המיוחד שמורחים על הרצפה באמצעות מכונת הפוליש, משאיר רצפה מבריקה ביותר והיא נראית תמיד כאילו זה עתה סיימו לשטוף אותה עם חומר ניקוי ייעודי. החומר הקריסטלי מגן מפני כתמים עתידיים וגם מפני שריטות בעת גרירת רהיטים על שטח הרצפה.

את החומר הקריסטלי מורחים באמצעות מכונת פוליש ייעודית אשר מכילה מברשות מיוחדות לכל צורך. לעיתים מבצעים את המריחה באמצעות מברשת בגודל ובעובי מסוים ואת פעולת ההברקה באמצעות מברשת בעלת אפקטיביות אחרת כדי להגיע לתוצאה הנדרשת. 

פוליש ווקס

פוליש ווקס היא שיטה לביצוע הברקה מאסיבית של המרצפות תוך שימוש בחומר ווקס שמשאיר רצפה מבריקה במיוחד, עקב החומר הווקס שמבצע הברקה יוצאת דופן אשר נותר לאורך זמן ומגן עליה בפני שריטות.

שימוש במכונות פוליש 

כדי להעניק טיפול מיטבי לרצפת הלקוחות שלנו, אנו רוכשים מכונות פוליש חדשניות אשר פועלות בטכנולוגיות מתקדמות ולכן האפקטיביות שלהן היא שונה לאין ארוך מכל פעולה של מכונה אחרת. כשהצוותים המקצועיים שלנו נוכחים לדעת שיש הבדלים כה משמעותיים בתוצאות, הם מחליטים באופן חד משמעי לפעול רק באמצעות המכשור החדש וזאת בהתאמה לחומרי הניקוי היעודים שיוצרים את השילוב הנכון ביותר לשיפור נראותן של המרצפות.

בתום עבודות הפוליש הצוות מעביר הנחיות מדויקות לדיירים, כמה זמן עדיף שלא ייכנסו הביתה כדי לתת לחומרים זמן להיספג בתוך המרצפות השונות ורק לאחר מכן אפשר יהיה לחזור לשגרה, או לשטוף את הרצפה.

מעניין אתכם פוליש לדירה? נשמח לתאם אתכם את ביצוע העבודה במועד הנוח ביותר עבורכם בהתאם למועד סום השיפוץ הכללי.

כתוב/כתבי תגובה