חברת ניקיון ברחובות

חברת ניקיון ברחובות

מחפשים חברת ניקיון ברחובות? הגעתם למקום הנכון- אנו מעניקים שירותי ניקיון מעולים בעיר רחובות וסביבתה. צוותי העובדים שלנו מיומנים בעבודות ניקיון ייחודיות לאחר שיפוץ בתים או בכניסה לבתים בתום עבודות הבנייה. בנוסף לכך אנו מעניקים שירותי ניקיון קבועים לבתים, על פי התדירות הנוחה לבני הבית.

להצעת מחיר לשירותי נקיון צרו קשר ונחזור בהקדם!

ניתן גם להתקשר: 072-3301416

שירותי ניקיון לבתים לאחר עבודות בנייה 

עבודות בנייה שנמשכו חודשים או שנים כללו הרבה מאד עבודות וקבלני משנה שביצעו כל מיני פעולות תוך שימוש בחומרים שונים ולכן עבודת הניקיון אמורה להיות מאסיבית.

צוותי העבודה שלנו מנוסים בעבודות הללו והם מחלקים ביניהם את המטלות, כדי להקיף את כל המיקומים. בשלב הראשון הם מנקים את כל הדירה משאריות של פסולת, חומרים, אריזות, אבק וכל הפריטים שאינם אמורים להיות בדירה.

לאחר מכן, מבצעים ניקיון יסודי באמצעות חומרי ניקוי ייעודיים וחומרי חיטוי בכל הכלים הסניטריים בחדרי הרחצה ובחדרי השירותים. בתום העבודה כל הכלים הסניטרים, האמבט או הג’קוזי, האסלות, הכיורים והברזים נקיים מבריקים ונוצצים, האריחים על הקירות, כולל ארונות האמבטיה שמותקנים בחדרים הללו. 

לאחר מכן מנקים היטב את כל המשקופים, הדלתות הפנימיות ואת דלת הכניסה לבית. עוברים על כל החלונות באמצעות חומר מיוחד אשר מותיר את החלונות והוויטרינות מבריקות. 

בכל אחד מהחדרים מנקים את כל הציוד, אם קיים, את המרצפות כך שלא יהיו עליהן כתמים או בעדינות רבה את הפרקטים כדי לא לפגום אותם.

תשומת לב מיוחדת מוענקת למטבחים, לכל המשטחי העבודה, ארונות המטבח החדשים והציוד החשמלי, המטרה היא  שהכל יהיה נקי לחלוטין ואפשר יהיה להכין בו מאכלים ומטעמים.

בתום העבודה, מנקים את כל האריחים באמצעות מכונת פוליש כדי ליצור נראות מרהיבה ולהעניק לבית את הטאץ’ האחרון שהופך את כולו מוכן לכניסה למגורים.

שירותי ניקיון קבועים 

הצורך בבית נקי בו קיימת היגיינה ברמה גבוהה, הוא צורך בסיסי ולא מדובר במותרות. לכן מי שמאד עסוק או אנשים מבוגרים שקשה להם לנקות את הבית, שוכרים את השירותים הקבועים שלנו כדי שהעובדים שלנו יגיעו לביתם ויבצעו את כל עבודות הניקיון הנדרשות.

בהתאם לדרישה של המשפחה, העבודה מתבצעת אחת לשבוע, פעמיים בשבוע, אחת לשבועיים או על פי כל צורך אחר. בימי הניקיון הללו העובדים מבצעים את כל הניקיון הנדרש באופן רוחבי. מתחילים מחדרי השירותים והרחצה, מחטאים את הכלים הסניטריים, מנקים את החלונות, הדלתות והמשקופים מאבק ומקורי עכביש.

בהמשך מנקים באמצעות שואב אבק בעל תפוקה גבוהה את הספות מכל השאריות של הלכלוך והמזון, מסירים אבק מכל הריהוט כמו מזנונים, ספות, כורסאות, תמונות שממוקמות על הקירות וחפצי נוי.

במטבח מנקים באופן יסודי את כל משטחי העבודה, הארונות ומוצרי החשמל כמו הטוסטר והמיקרוגל.

אנחנו לשירותכם בכל עבודת ניקיון, הן באופן שוטף והן בדירות חדשות או אחרי שיפוץ באופן מוקפד, אחראי ומושלם.

כתוב/כתבי תגובה