מה אתם צריכים לצפות משירותי ניקיון מקצועיים

מה אתם צריכים לצפות משירותי ניקיון מקצועיים

שירותי ניקיון לקראת כניסה למשרד חדש

בשעה טובה ומוצלחת חברתכם עוברת למשרד חדש . שירותי ניקיון מקצועי יוודאו כי הכניסה למשרד החדש תהיה נעימנ עם ריח נעים ומראה נקי. שירות ניקיון ראשוני לפני כניסה למשרד חדש יכול לכלול ניקוי לאחר צביעה, ניקיון יסודי לרהיטים שיועברו למשרד, ביצוע פוליש ועוד מגוון של שירותים.

להצעת מחיר לשירותי נקיון צרו קשר ונחזור בהקדם!

ניתן גם להתקשר: 072-3301416

ניקיון שירותים כללי וקבוע

במסגרת שירות ניקיון קבוע לעסקים, גדולים כקטנים, בדרך כלל ישנם מספר מסלולי ניקיון שהחברה יכולה מתוכם:

  1. ניקיון יום יומי- מדי יום יתבצע ניקיון במשרד בשעה קבועה, בשירותים, במטבח וכל דבר שיסוכם עם נותני שירותי הניקיון.  בדרך כלל הלקוח מציין במיוחד מה חשוב לו שיבוצע מדי יום ביומו ומה ניתן לבצע אחת לכמה זמן על פי רצונו.
  2.  ניקיון פעמיים בשבוע- בניקיון יבוצע בימים קבועים בשבוע על פי צרכי הלקוח ובשעות קבועות. בדרך כלל יבוצע ניקיון חלל המשרד ושירותים באופן קבוע ובמידה והלקוח מעוניין בטיפול במשהו נקודתי ניתן לטפל בו על פי הצורך.
  3.  ניקיון פעם בשבוע- לא בכל משרד ישנו צורך לבצע ניקיון דו שבועי. ישנם משרדים שפעם בשבוע מספיקה על מנת לשמור על רמת ניקיון נעימה. לפני תחילת העבודה יסוכם מה הניקיון השבועי יכלול מדי שובע תוך שימת דגש לניקיון דברים מסויימים, על פי רצון הלקוח, אחת לכמה זמן.
  4. ניקיון חד פעמי-  לעיתים תחזוקת המשרד מושתת על עובדי המשרד עצמו או שאין מדובר במשרד פעיל במיוחד ולכן יש צורך בניקיון חד פעמי או אחת לתקופה ממושכת. ניתן להזמין שירות ניקיון חד פעמי אשר יטפל בכל מה שדרוש ניקיון מבחינת הלקוח- ארונות, שולחנות, פוליש וכ״ו.

שירותי ניקיון ופוליש

מטרת הפוליש להבריק ולשמור על המרצפות ולהעניק להן הגנה מפני שחיקה, שריטות וכתמים. ניתן לבצע באופן קבוע או אחת לתקופה ממושכת.

ניקיון חדר מדרגות

לניקיון של חדר המדרגות חשיבות רבה והוא זה שמראה האם הבניין מתוחזק ונקי כמו שצריך או לא. כולנו מכירים את התחושה שאנחנו צועדים בחדר המדרגות ויש ריח מסריח, אבק בכל מקום ולכן חשוב לשמור על הניקיון בחדר זה שהוא חלל חנוק ולא מאוורר כלל. ניתן להזמין שירות ניקיון חדר מדרגות החל מניקיון קומה אחת ועד 40 קומות. לפני הניקיון יסוכם מהו חומר הניקוי ויקבע מחיר על פי גודל המקום וסוג השירות שהלקוח מעוניין בו- ניקיון חודשי, שבועי, יומי וכ״ו.

מחפשים חברה מקצועית למתן שירותי ניקיון? חברת letsclean מעניקה שירותי ניקיון מתקדמים בהתאמה אישית על פי הצרכים המדויקים של הלקוח. אנו עושים שימוש בטכנולוגיות וחומרי הניקיון המתקדמים ביותר, כך שתוכלו להנות ממשרד או בית נקי מבלי להתפשר על כלום. צוות מקצועי ואמין, ניקיון בשעות שמתאימות לכם, חוזה עבודה מסודר על פי חוק ורמת שירות גבוהה. למידע ופרטים נוספים אודות שירותי הניקיון שלנו צרו איתנו קשר ונשמח לסייע לכם.

כתוב/כתבי תגובה