איך נקבע מחירון לניקוי שירה ואיך אפשר להוזילו

איך נקבע מחירון לניקוי שירה ואיך אפשר להוזילו

חברות ניקיון בתים מתחלקות לשני סוגים עיקריים מבחינת מחיר- מחיר לניקיון נקודתי בו המחיר נקבע לפי שטח או כמה פריטים יש לנקות ומחירים של עבודות ניקיון גדולות שנקבע לפי מ״ר עבודה. 

להצעת מחיר לשירותי נקיון צרו קשר ונחזור בהקדם!

ניתן גם להתקשר: 072-3301416

מחיר לעבודות נקודתיות

המחיר יקבע בדרך כלל לפי מ״ר או כמה פריטים יש לנקות וההצעה תנתן בדרך כלל בטלפון. טווח המחירים נע בין 15₪ ל-30₪ לפוליש קריסטל לרצפה. 

מחיר לניקוי כולל

במידה ומדובר בניקוי  לפני מעבר דירה או שיפוץ יתקיים בדרך כלל ניקוי מקיף בכל חלקי הבית והצית המחיר תכלול מה שהלקוח יבחר שינוקה- חלונות, דלתות, ארונות, שירותים וכ״ו. המחיר יקבע לפי מ״ר וינוע בין 18-25 ₪ למ״ר . 

חברות המיקיון קובעות את המחיר לפי רמת בלכלוך בשטח ומכיוון שכך ככל שהדירה יותר מלוכלכת הרי שכמות העבודה עולה והמחיר בהתאם. 

מומלץ לקבוע פגישה מקדימה עם חברות הניקיון על מנת לקבל הערכה מציאותית לגבי כמות העובדים הנדרשת לביתוע הניקיון לשביעות רצון הלקוח , כמה זמן עבודת הניקיון תארך וכמובן הצעת מחיר מתאימה למציאות בשטח.  חשוב לנסות להמנע ממצבים לא נעימים בהם תקבלו הצעות מחיר בטלפון וביום הניקיון המחיר שתתבקשו לשלם יהיה גבוה יותר.

מה משפיע כל עלות חברות הניקיון הביתיות?

בסופו של דבר חברות הניקיון נותנות הצעת מחיר על פי מצב הבית, מצב הלכלוך ומורכבות ביצוע העבודה. הגורמים העיקריים שמשפיעים על המחיר הם:

  1. ריצוף הבית- סוגי ריצוף שונים דורשים סוג ניקיון שונה. ניקוי שיש וטרצו דורשים לעיתים ניקיון יסודי ופוליש במידה ויש כתמים עקשניים והדבר יגרור עליית המחיר הסופי למ״ר.ניקיון קרציקה וגרניט פורצלן יהיו זולים יותר לניקיון. 
  2.  גודל הבית- ניקיון בית יותר גדול יעלה יותר מבית קטן. בדרך כלל המחיר הסופי יעלה אך המחיר למ״ר יהיה זול יותר מבית קטן. 
  3. רמת לכלוך- ניקיון דירה מוזנחת עם כתמי צבע קשים ושאריות רובה תעלה יותר מדירה ברמת לכלוך סבירה.
  4. מורכבות- ניקיון מספר מפלסים יקר יותר ממפלס אחד.

דרכים להוזלת מחירי הניקיון:

  1. נקו בעצמכם ככל שתוכלו- עשו עבודות קטנות שיקטינו את המחיר הסופי.
  2. הזמן בשנה- ניקיון בחגים או בקיץ יעלה יותר מניקיון בחורף. אם אפשר תזמנו את הניקיון לעונות ״מתות״.
  3. ריהוט- ניקיון דירה ריקה יהיה זול יותר מדירה מלאה בריהוט.
  4. מזעור הלכלוך בעת השיפוץ- כסו את הרהיטים וארונות המטבח ככל יכולתכם. 
  5. עבודה גדולה יותר שווה מחיר זול יותר- לעיתים שווה לנקות יותר חלקים וכך הניקיון תציע זול יותר למ״ר. 

מחפשים חברה מקצועית לביצוע ניקיון דירה במחיר מפתיע ? עם letsclean תוכלו להנות מדירה מבריקה ללא פשרות. אנו עושים שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר ובחומרי הניקיון האיכותיים ביותר כדי להבטיח לכם תוצאה שהיא לא פחות ממושלמת. למידע ופרטים נוספים, צרו איתנו קשר.

כתוב/כתבי תגובה