טיפים איך להבריק את מרבית סוגי הרצפות

טיפים איך להבריק את מרבית סוגי הרצפות

רצפה היא המשטח הגדול ביותר בבית – אחרי הקירות. משום כך יש לה השפעה גדולה על הנראות של הבית. כאשר הרצפה נראית ישנה, מלוכלכת, או מלאת שריטות ושברים, זה יכול להשפיע על האווירה בכל הבית, על המראה ועל הרושם.

להצעת מחיר לשירותי נקיון צרו קשר ונחזור בהקדם!

ניתן גם להתקשר: 072-3301416

משום כך, רבים מחפשים את הדרך המושלמת להבריק את הרצפה. אבל לכל רצפה יש מאפיינים קצת שונים. אז איך עושים את זה?

איך להבריק רצפת גרניט פורצלן וקרמיקה?

ניקוי אריחי גרניט פורצלן וקרמיקה יכול להיעשות באמצעות מגוון רחב של חומרי ניקוי רגילים, שאינם מכילים וקס, שכן חומר כזה עלול להזיק לרצפה.

אם יש לכם כתמים קשים על הרצפה, נסו להסיר אותם באופן נקודתי, על ידי שפשוף עדין של סבון כלים על אזור הכתם.

כדי לשמור על הרצפה מפני היווצרות כתמים קשים מאוד, חשוב לנקות אותה מייד עם היווצרות הכתם, או להזמין בעלי מקצוע לבצע את הניקוי.

איך מבריקים רצפת פרקט?

בין אם יש לכם פרקט על כל הבית, או רק בחדר אחד, אתם ודאי יודעים שאסור לשפוך עליו מים.

ניקוי אפקטיבי של פרקט עושים בעזרת מטלית רצפה לחה. גם כאן חשוב להקפיד על ניקוי מיידי של נוזלים מהרצפה, כדי למנוע היווצרות כתמים קשים.

חשוב להימנע מניקוי פרקט באמצעות חומרי ניקוי על בסיס אמוניה, או חומצה, שכן אלה עלולים לגרום לנזקים בלתי הפיכים.

בנוסף, יש להימנע מהכנסת חול ואבק לחלל שכן אלה יכולים ליצור שריטות על פני הפרקט, כמו גם גרירת רהיטים על הפרקט.

איך להבריק רצפת שיש ואבן?

רצפת אבן טבעית או רצפת שיש, נחשבות עמידות יחסית, אבל בכל זאת מדובר על חומרים טבעיים ולכן אסור לנקות אותם עם חומרי ניקוי על בסיס חומצה.

כמו במקרים רבים אחרים, במיוחד כאשר מדובר על הברקה של רצפה טבעית, כדאי להזמין חברת פוליש, שתבצע עבורכם פוליש מותאם במיוחד לחומרים טבעיים, כמו שיש ואבן.

איך להבריק רצפת בטון מוחלק?

בטון הוא אמנם חומר עמיד במיוחד, אבל כאשר מדובר על בטון מוחלק צבוע, יש להקפיד על ניקוי עם חומר ניקוי פשוט לרצפה. גם כאן כדאי להיזהר משימוש בחומרים על בסיס חומצה. אם יש לכם רצפת בטון מוחלק צבועה בשירותים או במקלחת, יש להיזהר שלא לטפטף עליה חומרי ניקוי של האסלה או של האמבט.

בשורה התחתונה

אפשר לנקות כמעט כל סוג של רצפה באופן אופטימלי, בעצמכם עם חומרי ניקוי מהסופר. אבל אם אתם רוצים להבריק את הרצפה שלכם, באופן אפקטיבי, שישאיר לכם רצפה מבריקה, יפה ונקייה, בלי שריטות ובלי לגרום לה נזקים, הדרך הבטוחה ביותר היא על ידי הזמנה של חברת פוליש. 

בעלי מקצוע מנוסים, מצוידים בחומרי ניקוי מתאימים לסוגים שונים של רצפות, עומדים לשירותכם אצלנו בכל עת. צרו איתנו קשר למידע נוסף!

 

כתוב/כתבי תגובה