שירותי פוליש בתל אביב

מחיר שירותי פוליש – האם זה משתלם או שכדאי להזמין עוזרת 

עוזרת בית משאירה לכם בית נקי ומצוחצח, עם כל הדגשים החשובים לכם. היא יכולה להגיע אחת לשבוע כדי לשמור על רמה קבועה של ניקיון, אבל תמיד תצטרכו להזמין אותה שוב אחרי שבוע, כדי לנקות את הבית מחדש. לעומת זאת, פוליש הוא אמצעי ליצירת רצפה מבריקה ויפה לזמן רב, כמו שאפילו העוזרת שלכם לא יכולה ליצור.

להצעת מחיר לשירותי נקיון צרו קשר ונחזור בהקדם!

ניתן גם להתקשר: 072-3301416

אז כמה עולה פוליש והאם זה משתלם?

האם כדאי להזמין פוליש בכל מקרה?

אמנם פוליש הוא אמצעי מושלם להברקה של הרצפה לטווח ארוך, אבל חשוב לציין כי הוא לא מחליף את שירותי הניקיון ולמעשה, לא ניתן ליישם פוליש על כל סוג של רצפה. אם הרצפה שלכם ישנה ומלאה בשריטות, או שבורה ומתפרקת ,פוליש לא יעזור. במקרים כאלה כדאי לבדוק אפשרות לבצע ליטוש מקצועי, לפני שעושים פוליש ובכל מקרה, חשוב לבחור את הסוג המתאים של פוליש לפי מצב הרצפה.  

אז אילו סוגי פוליש יכולים להתאים לרצפה שלכם?

פוליש קריסטל

מתאים לרצפה במצב תקין, שאינה שרוטה, או מתפרקת. לא מתאים ליישום על גרניט פורצלן, אבל נחשב איכותי ועמיד יותר מסוגי פוליש אחרים.

פוליש ווקס

מיושם על ידי מריחת וקס על הרצפה, לצורך החלקה והברקה. אינו עמיד כמו פוליש קריסטל, אך מתאים לסוגים רבים יותר של רצפות.

פוליש סילר

מיושם על ידי מריחת סילר (חומר בעל איכויות איטום). מטרת הסילר היא לשמור ולהגן על המרצפות מפני ספיגת לכלוכים וכתמים, תוך הברקה של הרצפה. חשוב להתאים את סוג הסילר לסוג הרצפה ולכן כדאי להתייעץ עם חברת פוליש מקצועית לפני היישום.

בשורה התחתונה – שימוש נכון בפוליש לרצפה שלכם, יכול לשמור עליה מפני לכלוכים, כתמים ושריטות, מעניק לה מראה מבריק ומרשים יותר, אך אינו מהווה תחליף לניקיון.

מחיר שירותי פוליש

מחירי פוליש על ידי חברה מקצועית נקבעים לפי מ”ר לפני הכל, אבל מושפעים ממגוון של גורמים נוספים:

  • סוג הרצפה – פוליש לרצפת אבן ושיש, יהיה יקר יותר
  • מבנה – רצפה ישרה ופשוטה, תהיה קלה יותר לטיפול מאשר רצפה עם מדרגות ומפלסים ולכן גם המחיר בהתאם.
  • ניתן לבצע פוליש לרצפת פרקט, אך גם כאן המחיר יהיה מעט גבוה יותר
  • פוליש קריסטל יקר יותר לעומת פוליש ווקס, או פוליש סילר

בשורה התחתונה, מחיר פוליש יכול להתחיל מ 10 ש”ח למ”ר ולהגיע גם עד 40 ש”ח למ”ר, בהתאם למצב הרצפה, סוג הרצפה ועוד. לכן, לצורך קבלת הצעת מחיר מדויקת, חשוב ליצור איתנו קשר.

לסיכום

קיים טווח מחירים רחב למדי לשירותי פוליש, המושפע מסוג הרצפה, סוג הפוליש, מצב הרצפה ועוד. משום כך, חשוב ליצור איתנו קשר כדי לקבל הצעת מחיר מותאמת ומשתלמת.

אם גם אתם רוצים רצפה חלקה יותר, יפה יותר ומבריקה יותר, שתישאר אתכם לזמן רב – צרו איתנו קשר!

כתוב/כתבי תגובה