איך להיפטר מיונים בבניין

גם אם אתם אוהבים ציפורים ובעלי חיים, כנראה שאתם לא מתלהבים ממשפחת יונים שתנחית טינופת ולכלוך בבניין שלכם. 

להצעת מחיר לשירותי נקיון צרו קשר ונחזור בהקדם!

ניתן גם להתקשר: 072-3301416

מדוע הרחקת יונים חשובה

הרעש הוא הבעיה הקטנה ביותר כשמדובר ביונים השוכנות על הגגות שלך:

לא מצליחים להיפטר מיונים, ולשלשת הקן והנוצות שלהן יחסמו בקרוב צינורות של מי גשמים, ויגרמו נזק למים. יונים מרימות לעתים קרובות חיפויי גגות רופפים, רעפים ורצועות כדי להיכנס לחללים בגג. זה יכול לגרום לנזק גדול בכך שהוא מאפשר למים להיכנס ולהוביל לפטריות נרקבות בעץ. חרקים נמשכים לעץ הלח והנרקב הזה, וכתוצאה מכך ריקבון נוסף.

חומרי קינון ליונים, נוצות ולשלשת חוסמים לעתים קרובות את מרזבי המעקה וראשי הבור, ומאפשרים למים להיכנס לבניין. זה יכול להוביל לצמיחה של אורגניזמים ריקבון, וכתוצאה מכך לנזק עוד יותר.

חשוב להיפטר מיונים לפני שסולמות, פיגומים ומפלטי אש יצופו בלשלשת יונים. זה יכול להפוך אותם לחלקלקים בצורה מסוכנת ולא בטוחים כאשר הלשלשת נרטבת עקב גשם או מזג אוויר לח. יונים נבהלות עלולות לעוף בפתאומיות וליצור סכנה לצוותי תחזוקה ומנקי חלונות על סולמות או פיגומים.

יונים עלולות להעביר מחלות, ושלוש מחלות אנושיות כמו קריפטוקוקוזיס, היסטופלסמוזיס ופסיטאקוסיס קשורות לצואת יונים. בנוסף, הן יכולות להעביר לנו כיני יונים!

אז איך נפטרים מיונים?

למרבה המזל, קיימות מגוון אפשרויות עבור הרחקת יונים קלה ומהירה.

דוקרני ציפורים מנירוסטה

אידיאלי להיפטר מיונים מגגות, קירות מעקה, גופי תאורה ומשטחים שטוחים או מעוקלים אחרים, דוקרני הציפורים ממשיכים לשמש בעלי בניינים ברחבי העולם. 

רשת קשיחה

רשת קשיחה החוסמת יונים מאזורי בניין ספציפיים. זה אידיאלי להרחקת יונים מאזורים חצי סגורים. 

מערכת חשמלית

מערכת חשמלית בעלת פרופיל נמוך המייצרת התחשמלות בלתי מזיקה ה”מחנכת” יונים להתרחק ממדפים, שילוט, קירות מעקה ומשטחי בניין דומים.

יחד עם כל אלו, אם אתם חשים שאינכם מצליחים להיפטר מהיונים, אולי הגיע הזמן לעזרה מקצועית של מרחיק יונים עם ניסיון ובעל ציוד מתאים.

כתוב/כתבי תגובה