הדברה לפני כניסה לבית חדש

הדברה לפני כניסה לבית חדש

לא הרבה פעמים בחיים יש הזדמנות מושלמת לבצע פעולה שתביא לך תוצאה מדהימה אותה לא תוכל לקבל סתם ככה בשגרת חיי היום יום. הסיטואציה בה אתם נמצאים לפני שאתה נכנסים לגור בבית חדש – היא ללא ספק אותה הזדמנות מושלמת, אתם רק צריכים לדעת לנצל אותה נכון.

להצעת מחיר לשירותי נקיון צרו קשר ונחזור בהקדם!

ניתן גם להתקשר: 072-3301416

מה הם הדברים שכדאי לבצע לפני כניסה לבית חדש?

לשפץ.

בראש ובראשונה זו הזדמנות לשפץ כל חלק שנראה לכם. בין אם זה רק להחליף דלתות בחדרים, או אם אתם מחליפים רצפה ומסיידים את הקירות, את השיפוץ בבית תוכלו לבצע בקלות רבה יותר כשהוא ריק. יש גם סוגי שיפוצים שלא תוכלו לבצע בכלל כשהבית מאוכלס ברהיטים ובני אדם שחיים בו. לפני כניסה לבית החדש זו ההזדמנות לבצע את כל אותם שיפוצים שאתם רוצים לבצע.

להדביר.

דבר נוסף וחשוב שכדאי שכולם יזכרו בעת ההכנות למעבר ומגורים בבית החדש, זה לבצע הדברת מזיקים בכל חלקי הבית – לפנים ולחוץ. מעבר לזה שהדברה לבית מחייבת זמן שהיה בחוץ ובכל זאת מדובר בחומרי הדברה שצריך לנהוג בהם בזהירות ובאחריות, הדברה לבית חדש תאפשר לכם להטמיע את חומרי ההדברה בעומק וביסודות המבנה וזה דבר שיגרום לאפקט ההדברה בבית להחזיק מעמד למשך זמן רב ולשמור על הבית נקי ממזיקים.

לנקות.

הזדמנות נוספת מתאפשרת כתוצאה מזה שכל שטח הרצפה פנוי, מצב שלא הולך להתאפשר שוב בזמן הקרוב. את היכולת להחליף ריצוף כבר ציינו בחלק הראשון שמדבר על שיפוץ, עכשיו בואו נדבר על הברקה וניקיון באופן ששומר על הרצפה ומקל את התחזוקה השוטפת בעת המגורים בבית. כשהבית פנוי אפשר להכניס מכונת פוליש ולהגיע איתה לכל פינה ופינה, אפשר להטמיע על המרצפות המבריקות חומרי איטום שיגנו על הריצוף וישמרו עליו חדיש ומבריק.

המלצה אישית מבעל ניסיון

קיבלנו המלצות נוספות מדקל גור, מדביר מומלץ ומנוסה המנהל חברת הדברה בשם ‘גור הדברות’, חברת הדברה מומלצת מהמובילות בענף והמבוקשות ביותר בישראל.

חברת גור הדברות, מומחים בהדברה ירוקה לבית:  https://www.gurhadbarot.com/  

המלצה ראשונה

הסוד הגדול בשמירה על בית נקי ממזיקים הוא טיפול מבפנים ומבחוץ. נכון שלפני כניסה לבית חדש יש הזדמנות פז לבצע ריסוס לבית ולהחדיר את החומרים שקוטלים את החרקים בכל המקומות הנסתרים והחבויים שיהיה קשה להגיע אליהם אחרי שאתם כבר גרים בבית והוא מרוהט ומאובזר, אבל זה ישמור אתכם רק בחלק שנוגע כלפי פנים. סביר להניח שחרקים שינסו להגיע מבחוץ יתקלו בחומרי ההדברה וימותו, אבל חשוב לשים לב שאין בעיה המצריכה טיפול תברואתי בסביבה שמחוץ לבית. בית שחשוף לניסיונות חדירת מזיקים באופן קבוע, יאבד את אפקט ההדברה שלו מהר יותר. במידת הצורך, תוכלו לפנות לגורמי התברואה העירוניים כדי שיטפלו מהצד שלהם בכל בעיית מזיקים הנמצאת סביבכם ומאיימת להפר את שלוות החיים.

המלצה שניה

כדאי לבחור מדביר שמכיר את האזור וחי אותו ביום יום שלו. מבחינת מדביר לחיות את הסביבה זה אומר להכיר את המזיקים הנפוצים באותה עיר, להבין את אורחות חייהם ומקורות הדגירה בהם הנגיעות גבוהה ומשם הם מתפשטים לחלקים שונים בעיר. לדוגמה אם הזמנתם חברת הדברה בראשון לציון ואתם גרים באזור שקרוב לחוף הים, מומלץ לעשות בדיקה מקדימה ולא להזמין סתם מדביר בראשון לציון על אוטומט. 

האם הוא באמת גר בעיר? האם הוא מכיר את תנאי השטח של אזור המגורים שלכם? האם יש לו ניסיון בביצוע הדברת מזיקים לאותו סוג חרק או מזיק שאתם רוצים להדביר? מספיק שתשאלו את השאלות הנכונות ומהתשובות של המדבירים תבינו מיד מי מהם הכי יתאים לפתרון בעיית המזיקים שלכם ויבצע הדברה לבית באופן מקצועי ומוצלח.

המלצה שלישית

כשעושים הדברה לבית חדש לפני כניסה ומעבר למגורים בו, לוקחים בחשבון שאפשר להטמיע את חומרי ההדברה בצורה יסודית וטובה יותר, אל תוך הסדקים והחריצים שיהיה קשה להגיע אליהם ביום יום. אך מעבר לזה שמדובר בהזדמנות טובה, חייבים לזכור שמאותם סיבות חומרי ההדברה האלו גם לא ישטפו וימשיכו להיות שם הרבה אחרי שתשכחו שעשיתם הדברה בבית. 

לכן – חשוב להשתמש בשירותי הדברה ירוקה וכך למנוע סיכונים מיותרים של חשיפה מאוחרת לאותם חומרי הדברה שפוזרו כשעשיתם ריסוס לבית.

כתוב/כתבי תגובה