הברקת מרצפות

האם יש הבדל בין הברקת מרצפות לפוליש?

ברוב המקרים, תהליכי ניקיון מסחריים הרבה יותר מעמיקים מניקיון בתים, ואין זה פלא, כי כשיש צורך לנקות אלפי מטרים רבועים, המוניטין העסקי של חברה שמספקת שירותי הברקת מרצפות, עשוי להיות תלוי בתוצאות, וחשוב שהן יהיו נהדרות. אז בכל הנוגע לניקוי יסודי של רצפות, חשוב לדעת מהם התהליכים השונים והאם יש הבדל בין הברקת מרצפות לפוליש. בואו נדבר על זה רגע.

להצעת מחיר לשירותי נקיון צרו קשר ונחזור בהקדם!

ניתן גם להתקשר: 072-3301416

מרצפות בטון

מרצפות בטון עמידות למדי, אבל גם פגיעות בפני חריצים קטנים, כתמים ושריטות. הפתרון הטוב ביותר לניקוי רצפות בטון הוא שימוש בחומרים מתאימים לשיפור העמידות שלהן לטווח הארוך והמראה הטוב שלהן. שיטת ניקוי מודרנית למרצפות בטון היא ניקוי פוליש, שמאפשר תחזוקה מינימלית, ולכן זהו פתרון מעולה בכל הנוגע להחלטה אם לבחור שיטת הברקת מרצפות או פוליש.

הברקת רצפות לעומת פוליש

סביר להניח ששמעתם על שיטת הברקת רצפות ועל שיטת פוליש לניקוי רצפות, אבל האמת היא ששני סוגי הניקיון דומים במקצת, מכיוון שהם משנים את אופי פני הרצפה בתהליך הניקוי. הברקת רצפות כרוכה בשימוש במכונה מיוחדת עם רפידות מסתובבות שנעות בקצב איטי. באמצעות חומר ההברקה, מומחי ניקוי רצפות מרססים את החומר על מנת לנקות ביסודיות את הכתמים, עד ליצירת ברק. מכונות להברקת רצפות מצוידות בדרך כלל ברכיבים שמיועדים במיוחד להסרת שריטות וסוגים אחרים של לכלוך או סימנים, ליצירת ברק אחיד. בפוליש מחדירים את החומר לתוך המרצפות ואז יש הגנה לטווח יותר ארוך. 

האם יש הבדל בין הברקת רצפות לפוליש?

פוליש לרצפה מאפשר את הורדת השכבה העליונה מהרצפה, כדי לאזן אותה וליצור ברק. התהליך יוצר משטח חלק על הרצפה כך שהיא נראית נקייה ומבריקה. פוליש עשוי לשנות את איכות חומר הרצפה על ידי הוספת חומר נוסף להגנה עליה.

שתי השיטות משיגות תוצאות של רצפות מבריקות. כל סוג רצפה שיש בה פולימר מקבלת שקעים קטנים, מה שמוביל למראה פחות מבריק. ניקוי רצפות עם פוליש או עם מכונה להברקת רצפות משיג תוצאות של החלקת פני השטח.

פוליש או הברקת רצפות כרוכים בתהליכים שיכולים לשמש לסירוגין, אבל פוליש כרוך בשימוש בתהליך כבד יותר על מנת לנקות בליטות ושבבים. 

בין אם אתם רוצים לחדש את המרצפות שלכם ובין אם אתם רוצים לשמור עליהן מפני כתמים וסריטות, חברת letsclean מתמחה במתן שירותי ניקיון מתקדמים לקהל לקוחותיה. אנו מבצעים את כל סוגי הפוליש לכל סוגי המרצפות והחיפויים ונשמח להעניק לכם שירות מקצועי, יעיל ויסודי ללא פשרות. שנים של ניסיון, הקפדה על שימוש בציוד המתקדם ביותר ובחומרי ניקיון בטיחותיים מאפשרים לנו להעניק שירות מדויק ללקוחות שלנו. לפרטים ומידע נוסף צרו איתנו קשר ונשמח לתת לכם מענה לכל שאלה או בקשה.

כתוב/כתבי תגובה