חברת ניקיון בתל אביב

חברת ניקיון בתל אביב

בעלי הנכסים בעיר הסואנת תל אביב, זקוקים לשירותי ניקיון בבתים ובמשרדים ולכן אנו מעניקים טיפול איכותי לכל צורך. 

להצעת מחיר לשירותי נקיון צרו קשר ונחזור בהקדם!

ניתן גם להתקשר: 072-3301416

ניקיון לאחר שיפוץ של דירה 

לקוחות רבים משפצים את דירתם או רוכשים דירת יד שנייה ועושים בה מהפך הנדסי ועיצובי לפני הכניסה למגורים. לאור העובדה שעובדים בתקופת השיפוצים אנשי מקצוע רבים, הבית נראה מאד מלוכלך ויש בו שאריות של חומרים רבים כמו סיליקון, דבק, נסורת, חול ועוד. 

לכן הצוותים שלנו מתחילים בפינוי של כל האשפה, כולל הקרטונים השטוחים שהונחו על הרצפה וממלאים את המכולה עם כל חומרי הבנייה. כאשר הדירה ריקה עוברים חדר אחר חדר ומנקים באופן יסודי את המשקופים, הדלתות, החלונות והמרצפות או הפרקטים. בחדרי הרחצה הצוותים מנקים את כל הכלים הסניטריים באופן מאסיבי, תוך שימוש בחומרי חיטוי מעולים וחומרי ניקוי הטובים ביותר שקיימים. 

במטבח מנקים היטב את הארונות החדשים הן בחלק החיצוני והן בחלק הפנימי ואת משטחי העבודה. מעקות במרפסות, את המדרגות אם קיימות בתוך הבית וכל פריט אחר שיש לנקות אותו.

לאחר שכל חללי הדירה נקיים, הבית מתחיל לקבל צורה והטאץ’ האחרון הוא עבודת פוליש שמבצעים הצוותים בהתאם לסוג המרצפות. רק בתום עבודת הפוליש המהותית אפשר לראות את הבית כשהוא מבריק ונראה במלוא הדרו. כעת בעלי הנכס יכולים להזמין את חברת ההובלה וליהנות מהמגורים בדירה המשופצת שנראית כמו חדשה. 

ניקוי לפני מעבר דירה בתל אביב 

משפחות רבות בתל אביב עוברות לדירה גדולה יותר בתוך העיר, או לחלופין משפחות שבהן הילדים עזבו את הקן בוחרות לעבור לדירה מודרנית אך קטנה יותר. בשני המקרים לאחר קבלת המפתח, יש לבצע ניקיון יסודי טרם הכניסה לדירה. 

הצוותים המיומנים שלנו מבצעים עבודות מסוג זה בכל יום. הם מודעים למקומות המסוימים בתוך הבית שהם עקב אכילס של עבודות הבנייה ולכן יש לקרצף אותם באופן מאסיבי, כמו לדוגמה כל הכלים הסניטריים, חיפוי הקרמיקה על קירות חדרי הרחצה ועבודות האלומיניום בכל הבית.

גם במקרה זה בשלב הסיום לאחר שהדירה נקייה, העובדים שלנו מבצעים פוליש ומעניקים לכל שטח הרצפה ברק ויופי ייחודי. זה הזמן לראות את הדירה במלוא יופייה ולהתארגן לקראת המעבר. 

ניקיון משרדים 

לאור הכמות הגדולה של המשרדים בלב תל אביב, אנו מנקים משרדים רבים לעיתים גם באותו מגדל משרדים. הניקיונות מתבצעים בימים קבועים ובהתאם לסיכום הדברים עם ההנהלה של כל משרד. אנו דואגים שכל הרבדים של המשרד יהיו נקיים באופן יסודי כמו המטבח, חדרי הישיבות, החלל הפתוח, המבואה, החדרים של העובדים, הפרוזדורים והשירותים. העובדים מפנים את כל פחי האשפה ובתום הניקיון המשרד ריחני ומצוחצח.

אם יש לכם צורך בביצוע ניקיון במשרד, או בדירות לאחר שיפוץ או טרום כניסה, אנחנו לשירותכם בעבודות המקצועיות.

כתוב/כתבי תגובה