חברת ניקיון ברחובות

היתרונות הלא ברורים של חברת ניקיון מקצועית

אם אתם לפני מעבר לדירה חדשה, בין אם מדובר בדירה חדשה מהניילונים, ובין אם מדובר במעבר לדירה יד שניה – ברור לכם שאתם צריכים לנקות את הדירה ביסודיות לפני שתכניסו אליה את החפצים שלכם. השאלה היא האם לנסות לנקות לבד, או לשלם את המחיר של חברת ניקיון מקצועית שתבוא ותעשה את העבודה ביסודיות. ובאמת נראה ממבט ראשון שמה חברת נקיון יכולה לחדש? זה בסך הכל אנשים שמנקים כמו שאני בעצמי מנקה, אז אולי כדאי לוותר עליהם? על מנת לענות ולבדוק שאלות אלו, יש להבין מהם היתרונות שחברת ניקיון מקצועי נותנת:

להצעת מחיר לשירותי נקיון צרו קשר ונחזור בהקדם!

ניתן גם להתקשר: 072-3301416

  1. זמן ומאמץ – בלי ספק שלנקות בית שלם ביסודיות לוקח הרבה זמן, כיום עבודה לפחות, וגם הרבה מאמץ פיזי. יש אנשים רבים שהזמן שלהם יקר יותר מהכסף שיוציאו על חברת ניקיון, ושהם מעדיפים לשמור את הכוחות הפיזיים שלהם לאפיקים אחרים. 
  2. חומרים – חברת ניקון מקצועית מגיעה ביחד עם חומרים פעילים המתאימים לנקיון ועושים את העבודה כמו שצריך. מתוך נסיון העבודה, הם יודעים להתאים את סוג החומר לסוג המשטח אותו הם מנקים, על מנת לא ליצור תקלות והרס לרהיטים, לרצפה ולקירות הבית חלילה. בפרט כשמדובר בדירה מיד שנייה (לפחות), שנערמים חיידקים רבים, בשירותים, בכיורים ועל גבי הידיות. חברת ניקיון מקצועית כמו חברת Lets-clean תעבוד עם חומרים פעילים כאלו שיסלקו את כל שאריות החיידקים שהביאו לדירה הדיירים הקודמים. שימו לב, שכשאנחנו מדברים על חומרים פעילים, אין הכוונה לחומצה, שהיא חומר מסוכן ולא מקובל על חברות הנקיון המקצועיות.
  3. חלונות – חברת נקיון מקצועית תוציא את החלונות ממסילותיהם, תנקה את מסילות התריסים והחלונות על ידי רובה מים, ותנקה היטב את כל התריסים. כל זאת תוך כדי שמירה על כך ששום טיפת מים לא תיגע בקירות מסביב, כדי שלא יינזקו חלילה (בפרט קירות גבס).
  4. פוליש – חברת ניקיון מקצועית תביא מכונת פוליש (אני מניח שלרובנו אין אחת כזו בבית) שיכולה לנקות בין החריצים והנקבוביות, ונותנת לרצפה מראה נקי, ששום שטיפה לא יכולה לעשות, גם אם נשפשף את הרצפה עם סקוצ’ בכל הכח…
  5. פוליש וקס ופוליש קריסטל – שני שמות אלו הם סוגים משודרגים של ניקון הנעשה באמצעות מכונת הפוליש. “פוליש וקס” הינו ניקיון על ידי מריחת חומר וקס שמבריק את הרצפה למשך כמה חודשים. “פוליש קריסטל” זה טיפול יסודי לרצפה שלכם (בתנאי שאינה מקרמיקה), הכולל קרצוף על ידי צמר פלדה, הכנסת חומר מבריק ועוד. בסופו של דבר הרצפה פשוט מבריקה. שתי תוספות אלו הם אינם כלולים במחיר הרגיל של הנקיון על פי רוב.

טיפים לסיום

אם הגעתם להחלטה שאתם רוצים להזמין חברת ניקיון לבית שלכם. שימו לב שחברת הנקיון מגיעה עם מכונת פוליש, ושהיא מתמחה בניקיון בתים (ולא רק משרדים). לכל שאלה אתם יותר ממוזמנים ליצור קשר איתנו, חברת ניקיון מקצוענית Lets-clean עם למעלה מ10 שנות ניסיון בתחום.

כתוב/כתבי תגובה