ניקיון משרדים במרכז

שירותי ניקיון משרדים במרכז

במשרדים רבים העובדים מגיעים בכל בוקר ונשארים שעות רבות במשרד לאור היקף הפעילות שיש לבצע. דבר זה מוביל את ההתייחסות שלנו לניקוי המשרד, כך שיהיה ברמה זהה לרמת הניקיון בבית. 

להצעת מחיר לשירותי נקיון צרו קשר ונחזור בהקדם!

ניתן גם להתקשר: 072-3301416

שירותי ניקיון במשרדים 

בפגישה הראשונה שלנו עם בעל העסק אנו מבצעים תיאום ציפיות. מה חשוב לבעל העסק ברמת הניקיון, אילו בקשות מיוחדות יש לו ומתי הוא מעוניין שנבצע את פעולות הניקיון. בהתאם לתשובות שלו, אנו בונים את תוכנית הניקיון שתואמת את הצורך של כל לקוח ספציפי. 

כך בונים תוכנית אשר כוללת את הדגשים שיש לבצע בכל הגעה למשרד זה, כמו לדוגמה במטבח, בשירותים ובחדר הישיבות. כמו כן מתאמים את ההגעה במהלך שעות העבודה, בדרך שאינה מפריעה לרצף העבודה ביום יום או לחלופין בשעות שבהן המשרד ריק בשעות הערב, או בשעות הבוקר המוקדמות לפני הגעתם של העובדים, כדי שהם ייהנו ממשרדים נקיים וריחניים שיקבלו את פניהם בבוקר. 

טיפול בכל אגפי המשרד 

כל משרד מורכב ממשרדים קטנים או מחלל עבודה משותף גדול ולכן אופן הניקיון משתנה על פי נראותו של כל משרד. מהלך הניקיון שאנו מחליטים עליו הוא הנכון ביותר עבור כל אחד מהם. לאור הניסיון רב השנים שלנו די נוח לנו להיכנס למשרדים חדשים, או ללקוחות חדשים ולהפעיל את הצוותים המיומנים שלנו אשר מכירים כבר את כל סוגי המשרדים. 

ניקיון המטבח 

המטבח הוא מרכז העניינים בכל משרד. יש משרדים שבהם יש חדר אוכל ומטבח שבו מגישים מזון לעובדים ומשרדים אחרים אשר בהם העובדים רק מחממים אוכל או מזמינים משלוח של ארוחת צהרים ואוכלים בחדר האוכל. בשני המקרים העובדים שלנו נכנסים למטבח מיד בהגיעם למשרדים ושוטפים את כל כלי האוכל, משטחי העבודה הכיסאות והשולחנות, כדי ליצור אווירה נעימה ונקיה לרווחתם של העובדים. 

ניקיון המשרדים

לאחר מכן מנקים את כל המשרדים בזה אחר זה, השולחן, הכיסא המחשב ובמקלדת, מדפי הספרים, הארוניות וכל ציוד אחר שקיים בחדר. כמו כן פינוי כל האשפה ושטיפה מאסיבית של האריחים או של לוחות הפרקט. 

המבואה היא נושא אקוטי כיוון שהיא הכניסה למשרד ומייצגת אותו בפני האורחים והקולגות שמגיעים לפגישות. לכן העובדים שלנו מקפידים לטפל בכל נקודה במרחב זה, הדלפקים, הציוד הממוחשב והרהיטים הממוקמים באולם ההמתנה.

ניקיון השירותים 

הניקיון וההיגיינה הם בראש מעייננו ולכן הניקיון בשירותים כולל חיטוי בכל הכלים הסניטריים באופן רוחבי ומעמיק, תוך שימוש בחומרי חיטוי ובחומרי ניקוי מעולים. בתום הניקיון המקום מבריק, מצוחצח ומחוטא לחלוטין. העובדים שלנו דואגים למלא את מתקני הסבון, נייר הטואלט, נייר לניגוב ידיים, אלכוג’ל ומתקן התרסיס הריחני לאווירה הנעימה בשירותים.

אם הניקיון במשרד חשוב לכם, דברו אתנו וניפגש. המענה שלנו הוא איכותי ומקצועי וכך אתם והעובדים תיהנו ממהפך.

כתוב/כתבי תגובה