ניקוי מרצפות בעמק יזרעאל

איך תנקו את הרצפות באופן עצמאי כמו מקצוענים

לנקות את הבית זה פעולה שרובנו עושים מדי שבוע, גם אם לא ברמה של נקיונות לפסח. במקרים מיוחדים, כמו לפני  מעבר לדירה חדשה או רחרי שיפוץ נהוג להזמין חברת נקיון מקצועית שתעשה את העבודה במהירות וביעילות, אבל מדי שבוע אנחנו בסך הכל רוצים לנקות את הרצפה, ללאחר שהצטברו עליה סימני חיים של בית מלא תנועה ושמחה, אז איך עושים את זה כמו מקצוענים?

להצעת מחיר לשירותי נקיון צרו קשר ונחזור בהקדם!

ניתן גם להתקשר: 072-3301416

סדר פעולות נכון

דבר ראשון יש לעבוד בצורה שיטתית, מסודר. תחילה יש להרים את כל הריהוט, הצעצועים ושאר הכלים הגדולים מן הרצפה. לאחר מכן יש לאסוף את כל הזבל והשאריות ולשים אותם באשפה. השלב הבא הוא לקחת מטאטא, ולנקות ביסודיות את כל חלקי הבית, או על כל פנים את הרצפה שאותה אנחנו רוצים לשטוף. מכאן והילך הרצפה מוכנה, ומתחילים בשטיפה עצמה: יש למלא דלי מים עם מים חמים, עדיפות למים חמים (על מנת להוריד שאריות לכלכוך עקשניות) אך לא חובה. לשים פקק של חומר נוזל לשטיפה. במידה ואתם סובלים מאורחים לא רצויים (ג’וקים) כדאי להוסיף קצת חומץ לדלי. את המים שופכים על הרצפה בעדינות, מבלי להרטיב את הקירות, ובפרט לא את אלו שעשויים מגבס שרגיש למים. לאחר שכל הרמפה עם שכבת מים אחידה, לוקחים מטאטא ומתחילים לשפשף במרץ את כל הרצפה, עד שהרצפה נקיה לחלוטין מכל מיני לכלוכים ושאריות אוכל. במקרים שזה לא עוזר, כדי לשפוך מים רותחים ולהמתין מעט, ואז לנקות. הפעולה הבאה היא לגרוף את המים החוצה (למי שגר בקומת קרקע) או לפתח יציאה ייעודי לכך (בדירות בבניין מגורים). השלב הבא הינו מעבר עם מגבת או סמרטוט יבש, עד לייבוש הדירה. והחזרתם של כל הרהיטים והחפצים למקומם הראשון.

פוליש לרצפה

אם חשוב לכם שהרצפה שלכם תהיה מבריקה, תוכלו לעשות לה פוליש. בעיקרון פוליש היא פעולה שרק חברות נקיון מקצועיות עושות, כי מכשיר הפוליש עולה הרבה מאד כסף. אך כיום ניתן להשכיר מכונת פוליש מקצועית לכמה שעות, או לקנות חומר לפוליש בחנות כלי עבודה. את חומר הפוליש יש למרוח על ידי גלגלת ייעודית, ויש להמתין כמה שעות עד לייבוש מלא.

שימו לב לאותיות הקטנות

כשאתם באים לנקות את הרצפה שלכם עם חומר ניקוי. מומלץ לקרוא לפני כן את הוראות היצרן, ולבדוק שאכן חומר זה הוא יעיל ומותאם לחומר שממנו מיוצרת הרצפה שלכם: פרקט רצפה, קרמיקה, גרנית או מה שלא יהיה. עוד יש לדעת שנקיון הרצפה אמנם מנקה מלכלוכים וכתמי שמן, אך לטווח ארוך כל ניקוי עם חומר משאיר שכבה דקה על גבי הרצפה, מה שהופך את הרצפה שלנו להיות פחות מבריקה. אם יש לכם עוד שאלות אתם מוזמנים לפנות לחברת lets-clean שמתמחה כבר למעלה מ10 שנים בניקיון מקצועי.

כתוב/כתבי תגובה